Konkursy planowane w roku 2015/2016

Konkursy planowane w roku 2015/2016

LP

TERMIN

NAZWA

ODPOWIEDZIALNY ZA REALIZACJĘ

  1. 1.        

październik 2015

I MISTRZOSTWA MŁODYCH KUCHARZY- WARSZAWA

MAKRO

Beata Lewińska

  1. 2.   

listopad 2015-

marzec 2016

MŁODY KREATOR SZTUKI

KULINARNEJ

Anna Firchów

  1. 3.        

kwiecień 2016

NAJLEPSZY W ZAWODZIE KUCHARZ

Hanna Kuklińska- Piątkowska

  1. 4.        

czerwiec 2016

KUCHNIA POLSKA WCZORAJ I DZIŚ- Pułtusk

Beata Lewińska

  1. 5.        

listopad 2015/ marzec 2016

OLIMPIADA WIEDZY O ŻYWNOŚCI I ŻYWIENIU

Anna Borowicz

  1. 6.        

kwiecień 2016

OLIMPIADA WIEDZY

O HOTELARSTWIE

Sebastian Wagner

Iwona Januszewska

  1. 7.        

listopad 2015-

styczeń 2016

 OLIMPIADA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Marta Duda

  1. 8.        

26 listopada 2015

 XII WOJEWÓDZKIE MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA ŻYWIENIOWE

Anna Borowicz

Mariola Ruge

 

  1. 9.        

kwiecień 2016

VII MIĘDZYPRZEDMIOTOWY KONKURS (PODSTAWY ŻYWIENIA, CHEMIA, BIOLOGIA ) TEMAT:

TŁUSZCZE W ŻYWIENIU

I ORGANIZMIE CZŁOWIEKA

Grażyna Mrotek

Katarzyna Waszkiewicz

Anna Firchów

  1. 10.    

maj/czerwiec 2016

WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS DLA KLAS I :

 GRILLOWANIE Z MISTRZAMI RESTAURACJI BYDGOSKICH

Krzysztof Szczepaniak

  1. 11.    

luty/marzec 2016

KANGUR MATEMATYCZNY

Jacek Stanny

  1. 12.    

marzec 2016

KONKURS MATEMATYCZNY PANGEA

Halina Palusiak – Kotlarz

  1. 13.    

marzec/kwiecień 2016

KONKURS MIĘDZYPRZEDMIOTOWY „MASTER OF LOGIC”

Dorota Stanny

Katarzyna Tomczak

  1. 14.    

marzec/kwiecień 2016

KONKURS SZKOLNY MIĘDZYPRZEDMIOTOWY FIZYCZNO -MATEMATYCZNY

Halina Palusiak –Kotlarz

Jacek Stanny

KatarzynaWaszkiewicz

 

  1. 15.    

Wrzesień – listopad 2015

SZLAKIEM SMAKÓW POMORZA I KUJAW

Joanna Kozińska

Katarzyna Tomczak

  1. 16.    

Grudzień 2015

KONKURS ORTOGRAFICZNY Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Magdalena Hellak

Ewa Jankowska

  1. 17.    

Grudzień 2015

KONKURS NA NAJPIEKNIEJSZĄ POCZTÓWKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

U. Kornet

  1. 18.    

Styczeń 2016

DYKTANDO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Katarzyna  Filipiak -Futyma

  1. 19.    

Luty/marzec 2016

THE BEST ENGLISH SPELLER – ETAP MIĘDZYSZKOLNY

Katarzyna Filipiak –Futyma

  1. 20.    

I semestr

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Małgorzata Kamińska

  1. 21.    

Marzec 2016

KONKURS CZYTELNICZY

Małgorzata Klimbej

Anna Ostrowska

  1. 22.    

II semestr

THE MASTER OF LOGIC

Katarzyna Tomczak

  1. 23.    

Termin nie ustalony

WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Anna Ostrowska

  1. 24.    

Grudzień 2015

OGÓLNOSZKOLNY KONKURS NA PREZENTACJE MULTIMEDIALNĄ “MARIAN REJEWSKI –WYBITNY BYDGOSZCZANIN, KRYPTOLOG

Agnieszka Walkowaik

Małgorzata Kosmowska

Małgorzata Kunicka

Piotr Jasiński

  1. 25.    

24 listopada

VII WOJEWÓDZKIE MŁODZIEŻOWE SPOTKANIA SAMORZĄDOWE „STOP AGRESJI –TAK KULTURZE”

Małgorzata Kunicka

  1. 26.    

I semestr

ELIMINACJE SZKOLNE OLIMPIADY TEOLOGII KATOLICKIEJ

Dorota Harkot

  1. 27.    

I semestr

KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ –ETAP SZKOLNY

Dorota Harkot

  1. 28.    

I semestr

KONKURS ZUS

„WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Agnieszka Walkowaik

  1. 29.    

Luty/ kwiecień 2016

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Beata Wojciechowska

Grzegorz Banach

  1. 30.    

Luty/kwiecień 2016

MISTRZOSTWA SZKOŁY W PIŁCESIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Grzegorz Banach

Wojciech Sowiński

  1. 31.    

Luty/kwiecień 2016

MISTRZOSTWA SZKOŁY W KOSZYKÓWCE CHŁOPCÓW

Stanisław Rabiej

  1. 32.    

Listopad 2015

KONKURS WIEDZY O AIDS, PT. „ŻYJĘ BEZ OBAW”

Marta Duda

  1. 33.    

Grudzień/ styczeń

SZKOLNY ETAP OLIMPIADY EKOLOGICZNEJ

Marta Duda

  1. 34.    

Marzec 2016

KONKURS FIZYCZNY EUREKA

Katarzyna Waszkiewicz

  1. 35.    

Marzec 2016

POLSKO –UKRAIŃSKI KONKURS LWIĄTKO

Katarzyna Waszkiewicz

  1. 36.    

Marzec/maj

SZKOLNY KONKURS FIZYCZNY

Katarzyna Waszkiewicz

  1. 37.    

Od września do 15 maja

MIEJSKI KONKURS „ZBIÓRKA PŁYT I DVD”

Marta Duda

38.

Od września do 15 maja

MIEJSKI KONKURS „ZBIÓRKA BATERII”

Katarzyna Waszkiewicz

 

Opracowała

Małgorzata Kunicka

Wizyt 817398