Wyjątkowy konkurs dla wyjątkowych ludzi: „Jedyny w swoim rodzaju” (2)

Jest to konkurs polegający tym, że z grona uczniów naszej szkoły wybieramy osoby wyróżniające się spośród innych osób (np. wyglądem, zainteresowaniami, osiągnięciami, posiadającą wyjątkową pasję, hobby, filozofię życiową itp.). Każda z wybranych osób musi posiadać cechę „jedyną w swoim rodzaju”. Zgłoszone osoby będą miały za zadanie przygotować wirtualny album ze swoim zdjęciem i krótkimi informacjami o sobie i cechach, które wyróżniają je spośród całej społeczności szkolnej (szczegóły w bibliotece szkolnej).

Celem akcji jest zwrócenie uwagi na to, że choć się różnimy wyglądem, zainteresowaniami i pasjami, to tak naprawdę wszyscy jesteśmy ludźmi i zasługujemy na taki sam szacunek ze strony innych osób. Konkurs realizowany jest w ramach projektu „Szkoła otwarta i tolerancyjna”.

Na zgłoszenia czekam do 30.03. w bibliotece szkolnej.

Opracowała: Małgorzata Grynienko

Wizyt 1087565