PLANOWANE  KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

 

Lp.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialny za realizację

1.

Konkurs na etiudę filmową

Listopad 2014

Anna  Ostrowska
Małgorzata  Klimbej

2.

Konkurs ortograficzny z j. niemieckiego

Listopad 2014

nauczyciele języka niemieckiego

3.

Konkurs „CHRISTMAS”

Grudzień 2014

Joanna  Mirońska

4.

Konkurs realioznawczy

Styczeń 2015

nauczyciele języka niemieckiego

5.

Dyktando z j. angielskiego

Luty 2015

Katarzyna  Futyma

6.

Poliglota

Marzec 2015

nauczyciele języka niemieckiego

7.

Szlakiem smaków Pomorza i Kujaw

Marzec/kwiecień 2015

Joanna  Kozińska

8.

Best English Speller etap międzyszkolny

Marzec 2015

Katarzyna Futyma

9.

Konkurs na plakat promujący Sankt Petersburg

Kwiecień 2015

Anna  Treichel

10.

The master of logic – konkurs matematyczny w języku angielskim

Marzec/kwiecień 2015

Katarzyna  Tomczak

11.

Dzień Języków Obcych

Marzec 2015

Katarzyna  Futyma
Joanna  Mirońska

12.

DKF- Dyskusyjny Klub Filmowy z j. angielskiego

Październik/ grudzień 2014
II, IV

Małgorzata  Kamińska

13.

Szkolny konkurs gotowania dla klas pierwszych w grillowaniu BBQ  z mistrzem świata  Grzegorzem Parczewskim

Maj/czerwiec 2015

 Krzysztof Szczepaniak

14.

Konkurs literacki- Napisz błogosławionemu ks. Jerzemu Popiełuszce jak dzisiaj zło dobrem zwyciężasz

 

Dorota  Harkot

15.

XXV Olimpiada Teologii Katolickiej „sakramenty uzdrowienia i ich rola w życiu Kościoła”

Listopad 2014

Dorota  Harkot

16.

XIX Ogólnopolski konkurs Wiedzy Biblijnej

Marzec 2015

Dorota  Harkot

17.

Konkurs co warto wiedzieć o ubezpieczeniach społecznych

Listopad 2014

Agnieszka  Walkowiak

18.

Udział w Mini Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej chłopców o puchar Prezydenta m. Bydgoszczy

Wrzesień 2014

Beata  Wojciechowska

19.

Miejskie sztafetowe biegi przełajowe chłopców i dziewcząt

Październik 2014

Robert  Szymański

20.

Piłka siatkowa dziewcząt

Październik 2014-styczeń 2015

Beata  Wojciechowska

21.

Piłka siatkowa chłopców

Październik 2014-styczeń

Beata  Wojciechowska

22.

Koszykówka chłopców

Listopad 2014-styczeń2015

Stanisław  Rabiej

23

Piłka nożna chłopców

Październik 2014

Wojciech  Sowiński

24.

Piłka ręczna chłopców i dziewcząt

Październik –grudzień 2014

Robert  Szymański

25.

Pływanie dziewcząt i chłopców

Listopad 2014

Beata  Wojciechowska

26.

Tenis stołowy dziewcząt

Luty 2015

Grzegorz  Banach

27.

Tenis stołowy chłopców

Luty 2015

Grzegorz Banach

28.

Turniej rzutów za trzy punkty

Czerwiec 2015

Wojciech  Sowiński

29.

Puchar Prezydenta Bydgoszczy w koszykówce chłopców

Marzec- maj 2015

Stanisław  Rabiej

30.

Szachy dziewcząt i chłopców

Luty 2015

Stanisław  Rabiej

31.

Bydgoska Olimpiada Młodzieży w lekkiej atletyce

Czerwiec 2015

Robert  Szymański

32.

Historia bydgoskiego żużla 1951-2014

Luty 2015

Krzysztof Szczepaniak

33.

Konkurs matematyczny „Kangur”

Luty – Marzec 2015

Nauczyciele matematyki

34.

Konkurs matematyczno –logiczny „Matlog”

 

Nauczyciele matematyki

35.

Konkurs dla zawodowych szkół ponadgimnazjalnych „Euklides”

 

Nauczyciele matematyki

36.

Ogólnoszkolny Konkurs Hymnu państwowego

Maj 2015

Małgorzata  Kunicka
Piotr  Jasiński

37.

VI Wojewódzkie Młodzieżowe Spotkania Samorządowe „Stop agresji - tak kulturze”

Listopad 2014

Małgorzata  Kunicka

38.

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny EUREKA.

Styczeń /Marzec 2015

Katarzyna Waszkiewicz

39.

Olimpiada Wiedzy Ekologicznej.

Styczeń 2015

Karolina Trybuchowicz

40.

Konkurs fizyczny Lwiątko.

Marzec 2015

Katarzyna Waszkiewicz

41.

Konkurs Dzień Ziemi.

Kwiecień 2015

Katarzyna Waszkiewicz, Karolina Trybuchowicz

42.

Ogólnopolski konkurs dla szkół gastronomicznych o „Puchar Złotej Kurki” – Świecie 2014

Październik 2014

Krzysztof Szczepaniak

 43.

Mistrzostwa polski uczniów szkół cukierniczych

Listopad 2014

Mariola Ruge

44.

Wojewódzki konkurs „Nauka gotowania do użytku ludu polskiego z 1915r.”

Listopad 2014

Krzysztof Szczepaniak

45.

II Carvingowe mistrzostwa polski juniorów- Wejherowo 2014

Październik 2014

Mariola Ruge

46.

,,Młody kreator sztuki Kulinarnej”

Listopad 2014-
Marzec 2015

Anna Firchów

47.

,,Najlepszy w zawodzie kucharz’’

Kwiecień 2015

Grażyna Guczalska

48.

„Zgotuj sobie sukces „

Listopad 2014

Beata Lewińska

49.

Kuchnia polska wczoraj i dziś

Czerwiec 2015

Beata Lewińska

50.

Olimpiada Wiedzy o Żywności i Żywieniu

Listopad 2014/ marzec 2015

Anna Borowicz

51.

Olimpiada Wiedzy o

 Hotelarstwie

Kwiecień 2015

Sebastian Wagner

52.

 Olimpiada Przedsiębiorczości.

Listopad 2014-
Styczeń 2015

 Marta Duda 

53.

XI Wojewódzkie Młodzieżowe Spotkania Żywieniowe

 

Anna Borowicz
Mariola Ruge

54.

Międzyprzedmiotowy konkurs (podstawy żywienia, chemia, biologia ) temat: ,,Składniki Mineralne”

Kwiecień 2015

Grażyna Mrotek
Karolina Trybuchowicz
Anna Borowicz

Wizyt 529523