Imperium Zdrowia i Dni Ukrainy

18 maja 2014 r. na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy odbyła się impreza przygotowana przez Zrzeszenie Studentów z Zagranicy przy Wyższej Szkole Gospodarki wraz z Urzędem Miasta Bydgoszcz pt. „Dni Ukrainy”. Na przybyłych czekała masa atrakcji, m.in. wspólne gotowanie potraw ukraińskich wspólnie z uczniami naszej szkoły: Sarą Fodrowską Wiktorią Haberską, Beatą Słomianną, Kamilem Ryglewskim, Bartoszem Wiśniewskim, Adamem Rzęskim, Bartoszem Brążkiewiczem oraz nauczycielem Krzysztofem Szczepaniakiem.

Impreza przygotowana przez Instytut Zdrowia i Kultury Fizycznej Wyższej Szkoły Gospodarki miała formę pikniku. Celem imprezy "Imperium Zdrowia" było promowanie zasad zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej oraz przywrócenia dobrego obyczaju wspólnego spędzania czasu - najlepiej na świeżym powietrzu. Prawdziwym hitem były owoce mrożone przy wykorzystaniu ciekłego azotu przez Kulinarnego Mistrza Grzegorza Parczewskiego oraz uczniów naszej szkoły.

 Galeria

Wizyt 579340