Konferencja "10 lat Polski w Unii Europejskiej"


19 maja 2014r. uczniowie klasy III TG kucharz wzięli udział w konferencji „10 lat Polski w Unii Europejskiej”, która odbyła się w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej WSG. Gościem honorowym konferencji był Minister Spraw Zagranicznych, pan Radosław Sikorski, który w czasie swojej prelekcji zaprezentował korzyści płynące z członkowstwa Polski w Unii Europejskiej poparte statystykami i szeregiem dowodów związanych z poprawą jakości życia w naszym kraju. Panel społeczny, w którym uczestniczyła młodzież, dotyczył mobilności zarobkowej Polaków po wejściu do Unii Europejskiej, mobilności edukacyjnej oraz plusów i minusów Erasmusa. Na zakończenie panelu uczniowie otrzymali drobne upominki o tematyce unijnej.

Galeria

Opiekun: Ewa Karulska

Wizyt 1087567