VIII edycja Miejskiego Konkursu „Eko-Bydgoszcz”

VIII edycja Miejskiego Konkursu „Eko-Bydgoszcz”

"Bydgoszcz – miastem parków i skwerów” rozstrzygnięta.

 

12 czerwca 2014 roku w Uniwersytecie Technologiczno – Przyrodniczym odbyło się uroczyste podsumowanie i wręczenie nagród laureatom VIII edycji Miejskiego Konkursu „Bydgoszcz – miastem parków i skwerów”. Miło nam poinformować, że wśród nich znalazła się uczennica klasy IIc TG Sara Fodrowska. Zadaniem tegorocznych konkursowiczów było zaprezentowanie dwóch dowolnych parków i trzech skwerów miasta Bydgoszczy, ukazując ich walory przyrodnicze i historyczne.

Sara wykazała się fantastyczną umiejętnością dostrzegania bogactwa środowiska przyrodniczego oraz walorów kulturowych naszego miasta.

Uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy rozwijania pasji przyrodniczych.

Opiekun: Katarzyna Waszkiewicz

 

 

Wizyt 1087565