Uczniowie „Gastronomika” na U-Rodzinach ulicy Cieszkowskiego

W sobotni poranek 8 września 2012 r. swoje 198 „U-Rodziny” obchodziła zabytkowa ulica Cieszkowskiego w Bydgoszczy. Fan każdej estetyki mógł znaleźć coś dla siebie. Z niektórych balkonów brzmiały koncerty muzyki poważnej.

Pojawili się też nasi uczniowie z klasy IV TG kucharz (Kamil Kotowski, Szymon Pertek, Marcin Sadowski, Sylwester Jóźwiak, Sebastian Szynkiewicz i Anna Dziennik z II TG kucharz, którzy zaprezentowali elementy sztuki kulinarnej - carrving czyli rzeźbienie w owocach i warzywach pod „czujnym okiem” nauczyciela mgr Krzysztofa Szczepaniaka. Słowa podziękowania należą się wszystkim aktywnym uczniom, a także szkolnemu zespołowi tanecznemu: „Iwaszki”, który występował na scenie wspólnie z mgr Karoliną Siwką.

Galeria

WSTECZ

Wizyt 722017