Uczniowie bydgoskiego gastronomika poznali Niemcy „od kuchni”!

http://bydgoszcz.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/uczniowie-bydgoskiego-gastronomika-poznali-niemcy-od-kuchni,4266563,artgal,27772443,t,id,tm,zid.htm

Nasi uczniowie po raz kolejny w Telewizji Regionalnej

02.11.2015r. po raz piąty gościła w murach naszej szkoły Telewizja Regionalna, aby nakręcić kolejną część  programu kulinarnego,, Przez rozsądek do kuchni”. Bohaterką odcinka była parówka. Uczniowie klasy 2aTŻ: Karol Sosnowski i Hubert Sikorski  swoją kreatywnością udowodnili ,że z tak banalnego wyrobu można zrobić coś bardzo ciekawego i zarazem smacznego.
Opiekun: Beata Lewińska

Nasi mistrzowie w Telewizji Regionalnej w kolejnym odcinku programu,, Przez rozsądek do kuchni’’

Myśleliście, że 31 sierpnia będzie dniem odpoczynku dla Patryka Kamińskiego i Adama Rzęskiego? Otóż nie. W  ostatnim dniu wakacji w naszej szkole nagrywano kolejny odcinek programu „Przez rozsądek do kuchni”, którego głównym bohaterem był ogórek konserwowy. Adam wykorzystał go w swojej recepturze do zimnego sosu ,, marynaty’’ do ryby i podał ją jako zakąskę zimną, natomiast Patryk sięgnął do przedwojennej receptury i wykonał gorący sos do mięsa z ogórków konserwowych. Degustującym bardzo smakowało. Jeśli ktoś miałby ochotę na przepis, śmiało może poprosić naszych kucharzy o wskazówki. Emisja programu w TVP Bydgoszcz 8 września 2015r.
Opiekun: Beata Lewińska

Wizyt 694275