Kacper Poraziński

Mikołaj Gackowski

Żaklina Jasińska

XIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach

7 grudnia 2016 roku odbyły się XIII Drużynowe Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w szachach.

Drużyna Zespołu Szkół Gastronomicznych w składzie: Żaklina Jasińska kl. 1TH, Dawid Chałas kl. 1bTG, Mikołaj Gackowski kl. 3THN, Kacper Poraziński kl. 3KT zdobyła III miejsce i zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. W zawodach brało udział 57 zawodników z 12 szkół, rozgrywki przeprowadzono 7- rundowym systemem szwajcarskim. Tempo gry 15 minut na partię dla każdego zawodnika. Zawody odbyły się w UKS MDK-1 HETMAN w Bydgoszczy przy współudziale MSZS. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach. Opiekun: Stanisław Rabiej.

Kujawsko - Pomorska Licealiada SZS w szachach w roku szkolnym 2016/17

Toruń,  ul. Grunwaldzka 25b 2017-02-16/2017-02-16

Zespół Szkół Gastronomicznych na zawodach uzyskał  7 punktów i na 16 zespołów zajął 10 miejsce.

10. I LO

W wymienionym turnieju Marcin Wojtecki wygrał wszystkie partie na szachownicy nr 2  i w klasyfikacji indywidualnej zdobył I miejsce na 36 startujących

Zawody indywidualne.

27.03.2015 w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 przy  ul. St. Leszczyńskiego 42 rozegrano XII  Indywidualne Mistrzostwa Bydgoszczy w szachach dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano zgodnie z przepisami Kodeksu Szachowego-systemem szwajcarskim, na dystansie 9 rund, tempo gry 10 minut na zawodnika. Marcin Wojtecki zajął IV miejsce. Gratulujemy.